Franczyza w Polsce jest w dalszym ciągu nie zgłębionym tematem. Zagadnienie, które weszło do naszego kraju w na przełomie lat dziewięćdziesiątych w dalszym ciągu nie jest rozpoznawalne przez szerszą grupę Polaków. Pomimo tego gdy mowa o prowadzeniu własnego biznesu, grupa osób która jest świadoma i z całym ryzykiem decyduje się na własną działalność bardzo często sięga po ten biznesowy model.

Powodów jest wiele po pierwsze otwieramy koncept, który już ktoś przetestował i sprawdził jak działa, po drugie dostajemy wsparcie marketingowe i reklamowe, po trzecie bazujemy na znanym logo marki co w dużej mierze pomaga przekonać klientów do skorzystania z naszej oferty. Dlatego ten model biznesowy z racji zoptymalizowania ryzyka inwestycji z roku na rok cieszy się większym zainteresowaniem i coraz lepiej rozwija się wśród polskich inwestorów.

Cryospace
Fot. mat. prasowy

Na rynku mamy wiele opcji sieci franczyzowych. W dalszym ciągu najlepszą pozycje ma gastronomia i artykuły spożywcze ale to dlatego, że ten sektor pojawił się w Polsce jako pierwszy. W ostatnich dwóch latach można zaobserwować jednak wzrost Franczyzy w sektorze uroda, medycyna, zdrowie, fitness. W tej dziedzinie z ogromnym potencjałem doświadczenia na zagranicznym rynku, pojawił się Cryospace. Urządzenie które dzięki ciekłemu azotowi i niskiej temperaturze pozwala spalić w 3 minuty nawet 400 kalorii jest dość popularne na rynku zagranicznym a teraz zaczyna rozwijać swoją franczyzę w Polsce.

Jak działa Cryospace?

Trzy minutowy zabieg w pierwszej fazie poprzez działanie bardzo niskiej temperatury doprowadza do skurczu naczyń krwionośnych, spowalnia przepływ krwi i przemiany materii natomiast w drugiej fazie następuje reakcja obronna polegająca na gwałtownym rozszerzeniu naczyń krwionośnych i zwiększeniu przepływu krwi. Skutkiem takiej reakcji jest zwiększenie dopływu do komórek składników odżywczych i tlenu. Na tym jednak nie koniec, efektów jest nieporównywalnie wiele. Oprócz spalania kalorii poprzez przyspieszenie metabolizmu niska temperatura zmniejszeniu uczucie bólu i stanów zapalnych, przyspiesza regeneracje uszkodzonych tkanek, pobudza układ nerwowy i odpornościowy, działa pozytywnie na popękane naczynka lub żylaki. Cryospace ma bardzo pozytywny wpływ na jędrność skóry, likwidację cellulitu, a także zatrzymywanie efektów starzenia. Ponad to pobudza gospodarkę hormonalną wydzielając endorfiny czyli hormon szczęścia.

Fot. mat. prasowy

Oprócz standardowej sprzedaży produktu firma oferuje ciekawe formy franczyzy, dając tym samym ogromne wsparcie wielu przedsiębiorcom.

Więcej informacji dostępne na stronie:

www.cryospace.eu/en/

Komentarze Facebook

Napisz Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zobacz również

Wirtualna rzeczywistość pomoże wyleczyć lęki z wczesnego dzieciństwa

Wirtualna rzeczywistość pomoże wyleczyć lęki z wczesnego dzieciństwa.