Nowe miejsce na gastronomicznej mapie Warszawy! Wielkie otwarcie restauracji Amrit Oriental Food miało miejsce 28 lutego, równolegle z oficjalnym otwarciem galerii Rondo Wiatraczna. Od godziny 13.00 tłumy ludzi przybywały do Amrit Oriental Food skuszeni smakowitymi zapachami.

Przez cały dzień w restauracji obowiązywała specjalna promocja 50% na cały asortyment, która dotyczyła zakupów na miejscu w lokalu. Goście mogli wybierać z kilkudziesięciu orientalnych potraw, w skład których wchodzą przystawki Amrit takie jak: hummus, mutabal, dulma, byrak, kebab kanapki (z kurczaka, z wołowiny i wegetariańskie), dania kebab, specjalności szefa kuchni jak m.in. cielęcina z bakłażanem w sosie pomidorowym, polędwiczki arabskie, zupa szefa, dania wegetariańskie czy tradycyjne dania i kanapki falafel. Do tego oczywiści w restauracji można zamówić zimne napoje takie jak ajran, lemoniada, sok pomarańczowy, jabłkowy lub multiwitamina, napój energetyczny czy coca-cola oraz gorące napoje takie jak herbata po turecku, kawa z ekspresu, kawa z mlekiem czy zwykła herbata. Duża ilość stolików oraz wygodnych miejsc siedzących podwyższa komfort oczekiwania na swoje zamówienie.

Amrit Oriental Food istnieje od 2007 roku początkowo nazywając się Amrit Kebab. Właściciel Syryjczyk od lat mieszkający w Polsce wraz z żoną Polką, chcieli odtworzyć w Amrit to, co w jego kraju najciekawsze – niezwykłą atmosferę Orientu. Tworząc restaurację zadbali nie tylko o estetykę, ale pomyśleli również o zaspokojeniu najdelikatniejszych podniebień. Wszystko to w gorących rytmach arabskiej muzyki. Już od wejścia przenosimy się w świat baśni: egzotycznie-orientalny arabski klimat wnętrza pozwala nam przenieść się w odległe zakątki arabskiego świata.

Patrząc po znakomitej frekwencji na otwarciu Amrit Oriental Food w galerii Rondo Wiatraczna, w tym lokalu raczej chyba nigdy nie będzie pustek. Zresztą zobaczcie sami pełną relację i zajawkę z otwarcia:

Komentarze Facebook

Napisz Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zobacz również

Trasa S8 na Podlasiu w całości oddana do ruchu

Od 30 grudnia 2017 roku kierowcy mogą korzystać